نشل/neshel.ir : سامانه پيام كوتاه 30002619000307 نشل راه اندازي شد
چهارشنبه، 23 آذر 1390 - 06:31 کد خبر:26
براي ثبت نام و نام خانوادگي خود و دريافت اطلاعات و اخبار نشل بطور رايگان، تبليغ مشاغل خود،ارائه نظرات و انتقادات كافي است براي يك بار نام و نام خانوادگي خود را به شماره 30002619000307 اس ام اس نماييد...

با سلام و احترام خدمت همه نشلي هاي گرامي

شايد بارها و بارها شنيده ايم كه دنياي امروز دنياي اطلاعات است و حال نياز انسان به اطلاعات همانند نياز او به غذا و ضروريات زندگي است. انسان بدون اطلاعات و ارتباطات انساني به ظاهر زنده است . تصور كنيد يك روز تلفن همراه خود را در منزل يا محل كار خود جا گذاشته و يا شارژ آن تمام شود ، احساس مي كنيد كه ارتباط شما با دنياي بيرون قطع شده است همه نگران مي شوند ، احساس مي كنيد چيزي كم داريد . ما همواره هزينه هاي زيادي از قبيل زمان ، انرژي ، هزينه اي مادي بسياري را  بدليل نداشتن اطلاعات  پرداخت مي كنيم . شايد يك دليل عدم توسعه و پيشرفت نشل عدم ارتباط و اطلاع رساني بموقع نشلي ها از وضعيت نشل ، فرصت ها و چالش هاي موجود باشد شايد يك نشلي كه در شهر يا منطقه اي دور از نشل باشد ولي با دانستن مشكلات و در جريان بودن بتواند بدليل موقعيت شغلي خود و يا داشتن ارتباطات لازم آن مشكل را حل كند. آيا مي دانيد نشلي هاي زيادي هستند كه در مشاغل مختلف در تهران ، مازندران ، ورامين ، كرج و شهريار ، رودهن و ديگر نقاط ايران داراي كسب و كاري هستند كه هر كدام از ما به خدمات آنها نيازمند هستيم  و با داشتن يك ارتباط خوب مي توانيم به همديگر سود برسانيم و از اين ارتباط نفع مادي ببريم . افزايش سطح درآمد تك تك نشلي ها به افزايش درآمد سانه نشل و توسعه و پيشرفت نشل و نشلي كمك خواهد كرد. بايد كمي فراتر از مرزهاي ذهن خودمان فكر كنيم . در نظر گرفتن منافع جمعي در دراز مدت به منافع فردي كمك خواهد نمود ولي برعكس آن هميشه مخرب است. شايد دهيار محترم با ارسال بموقع يك خبر يا بخشنامه به نفع مادي نشلي ها كمك كند. دور بودن فواصل جغرافيايي نشلي ها از هم نبايد دليل بي اطلاعي ، بي خبري ، بي توجهي ما به وضعيت نشل باشد . شايد راههاي توسعه از هميت ارتباطات به ظاهر ساده مي گذرد.
سامانه پيام كوتاه نشل به شماره 30002619000307  راه اندازي و اهداف كوتاه مدت زير را  دنبال مي كند.
1- ايجاد يك پل ارتباطي ميان نشلي ها
2- ايجاد پل ارتباطي ميان مسئولين اجرايي نشل و مردم
3- اطلاع رساني هيات باب الحوائج نشل
4- اطلاع رساني و دريافت نظرات ، پيشنهادات و انتقادات  نشلي ها از دهياري و شوراي نشل
5- اطلاع رساني و تبليغات مشاغل نشلي ها به منظور ايجاد ارتباطات اقتصادي
6- اطلاع رساني جلسات ، مراسم ها و اخبار نشل
7- دريافت نظرات ، انتقادات و پيشنهادات نشلي ها جهت بررسي ، تحليل و ارائه راهكار بر اساس مشاركت گروهي
8- ايجاد فرهنگ مشاركت جمعي و كمك به توسعه و آباداني هر چه بيشتر نشل

ما مشتاقانه منتظر دريافت پيامك هاي شما عزيزان نشلي هستيم . براي ثبت نام و نام خانوادگي خود و دريافت اطلاعات و اخبار نشل بطور رايگان ، تبليغ مشاغل خود ، ارائه نظرات و انتقادات كافي است براي يك بار نام و نام خانوادگي خود را به شماره 30002619000307 اس ام اس نماييد تا به عضويت خانواده بزرگ اطلاع رساني پيام كوتاه نشل درآييد. شايد با اطلاع رساني و اعلام شماره پيام كوتاه نشل به دوستان ،خانواده ها و دوست داران نشل در هر كجاي ايران گامي كوچك اما بزرگ را برداشته و در اين حركت فرهنگي و ارتباطي سهيم باشيم . به همه اطلاع رساني كنيد و شماره 30002619000307  را به دوستان و نشلي هاي عزيز ارسال كنيد.

به اميد داشتن ارتباطات بيشتر براي توسعه و عمران و آبادي نشل.  از هم اكنون خود را سهيم بدانيم و مشاركت كنيم