صفحه اول    درباره ما    تماس    پیوندها  
شنبه، 13 خرداد 1402 - 02:38   
  تازه ها:  
 
- اندازه متن: + -  کد خبر: 49صفحه نخست » اخبار روزسه شنبه، 20 فروردین 1392 - 10:42
تاریخ ثبت نام کاندیداهای شورای شهر و روستا اعلام شد
تاریخ ثبت نام کاندیداهای شورای شهر و روستا اعلام شدتاریخ ثبت نام نامزدهای چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا 26 فروردین ماه سال 92 تا اول اردیبهشت ماه و به مدت هفت روز انجام خواهد شد
  

تاریخ ثبت نام کاندیداهای شورای شهر و روستا اعلام شد        

وزیر کشور بر پیگیری همه طرح‌ها و برنامه‌های دولت با قدرت و جدیت تا آخرین لحظه مسوولیت و خدمتگزاری و همچنین استمرار و نهادینه کردن خدمت صادقانه تاکید کرد.
به گزارش ایسنا، مصطفی محمدنجار در حاشیه نشست استانداران سراسر کشور در پاسخ به سوالی مبنی بر این‌که آیا در این نشست درباره مباحث انتخاباتی نیز گفت‌وگو و تبادل نظری صورت گرفت؟ تصریح کرد: در این نشست مباحث و مطالبی هم در خصوص برگزاری یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا مطرح و بر ضرورت بسترسازی برای برگزاری انتخابات قانونمند، پرشور و با حضور حداکثری مردم تاکید شد.
وی با تاکید بر این‌که «رویکرد وزارت کشور در این انتخابات همچون انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی بر مبنای قانون‌مداری، عدالت‌محوری، امانت‌داری و حضور گسترده مردم استوار است»، گفت: همان‌طوری که ذکر شد، آن‌چه در عرصه انتخابات برای دولت مهم است، بسترسازی برای رقم خوردن بالاترین حضور مردمی است.
وزیر کشور درباره این‌که تاکنون وزارت کشور چه اقداماتی در خصوص برگزاری انتخابات ریاست جمهوری انجام داده است؟، نیز اظهار کرد: برنامه‌ریزی برای برگزاری انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری، چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی و میاندوره‌ای مجلس خبرگان رهبری صورت گرفته است که بر این اساس داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری از 17 اردیبهشت ماه تا 21 اردیبهشت ماه 1392، به مدت پنج روز می‌توانند برای نامزدی در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری، نام نویسی کنند.
وی ادامه داد: همزمان با ثبت نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، هیات‌های اجرایی این انتخابات نیز از 17 تا 19 اردیبهشت ماه و به مدت سه روز در فرمانداری‌های سراسر کشور تشکیل خواهد شد.
وی افزود: تاریخ ثبت نام نامزدهای چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا 26 فروردین ماه سال 92 تا اول اردیبهشت ماه و به مدت هفت روز انجام خواهد شد و همزمان با آن، هیات های اجرایی این انتخابات نیز در فرمانداری‌های سراسر کشور ظرف پنج روز تشکیل می‌شود.
وزیر کشور با بیان این‌که «همزمان با برگزاری انتخابات 24 خرداد، انتخابات میان دوره‌ای نهمین دوره مجلس شورای اسلامی نیز در چهار حوزه انتخابیه شهرستان های دماوند و فیروزکوه در استان تهران، شهر ایلام در استان ایلام، شهرستان تویسرکان در استان همدان و شهرستان تنکابن در استان مازندران برگزار خواهد شد»، تصریح کرد: انتخابات میان دوره‌ای برای مجلس خبرگان رهبری نیز در دو استان آذربایجان غربی و کهگیلویه و بویراحمد برگزار خواهد شد.

   
  

نظرات کاربران: 4 نظر (فعال: 4 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
مرتب سازی بر حسب ( قدیمیترین | جدیدترین | بیشترین امتیاز | کمترین امتیاز | بیشترین پاسخ | کمترین پاسخ)
باسلام خدمت شما و همه نشلی های عزیز
از گفته ها و شنیده ها برمی آد که بعضی از محلیهای غیربومی ساکن در آمل و شاغل در روستاهای اطراف و حتی ساکن در استانهای مجاور (تهران)هم برای انتخابات شورای نشل کاندیدا شدند با توجه به صراحت قانون در خصوص لزوم سکونت دائمی کاندیدا در روستای مورد نظر آیا امکان تائید صلاحیت این عزیزان زحمت کش وجود دارد ؟ حتی اگر هیچ کاندیدای بومی دیگری معترض نباشد ؟؟ به نظرم کار غیرقانونی است . اگر اینکار منجر به درگیری و غیره ... شود عواقب آن ابطال انتخابات نیست ؟؟ ضمن اینکه کسی که در استان دیگر بادر شهر با مسافت چند صد کیلومتر دورتر زندگی می کند و یا کارمند رسمی در یک روستای اطراف آمل است چگونه می تواند شورای موثری برای روستایی با مشخصات جغرافیایی و جمعیتی نشل باشد ؟ آیا بهتر نیست این عزیزان علاقمند به عنوان بازوهای اجرایی و یا مشورتی شورای منتخب باشند ؟ با آرزوی موفقیت برای همه عزیزان علاقمند به نشل .خیلی علاقمندم در این مورد بیشتر بحث شود به نظرم در انتخاب بهتر و سامان دهی بهتر محل موثره .آقاجانپور

عملکرد 8 ساله شورای بومی بر هیچ کس پوشیده نیست . چه گلی بر سر نشل و نشلی ها زدند که شما از قانون و خلاف قانون می گویید. چه گامی ، چه کاری ، ... هیچ و هیچ ... حال که افرادی از روی دلسوزی و کمک داوطلب شدند شما کاسه داغ تر از آش می شوی و حرف غیر بومی و کارمند و غیره را به زبان می آوری .... چرا همیشه منتقد هستید . چرا وارد میدان نمیشوید. تو رو خدا جوسازی نکنید و افکارتان را اصلاح کنید . نه به روزی که هیچ کس کاندید نشد و فرمانداری آمل 3 نفر آدم فاقد علم و درایت و اخلاق را برای 8 سال به نشل تحمیل کرد و نه به الان که چندین نفر داوطلب شدند و شما حرف از قانون می زنید . خودتان را اصلاح کنید و جوسازی را کنار بگذارید . همه آقایونی که کاندید شدند خوب هستند لا اقل از دوره قبلی خیلی خیلی بهترند. بومی که سواد خواندن نوشتن ندارد، بومی که یک بار هم به یک اداره نرفته، بومی که پاسخ منظق را با فحش و چماق می دهد بهتر است یا غیر بومی که لا اقل 4 تا قدم برای نشل برداشته؟ ترکیب ایدال ما آقای حمید اسماعیا تبار، مسیح آقاجانپور و سرور ما مصطفی آقاجانپور . زنده باد نشل زنده باد نشلی.... یک محلی عاشق نشل

آقای محلی عاشق نشل سلام
حس وطن دوستی و وطن پرستی شما قابل تحسین و تقدیره و همچنین حضور افراد بیشتر برای کاندیداتوری شورا امری مییمون و مبارک . اما باید دید افراد جدید چه کسانی هستند ؟و با چه انگیزه ای وارد انتخابات شدند؟ باید دید گذشته چه خدمتی و خدای نکرده چه خیانتی در حق مردم کردند ؟باید دید اینان همانانی نیستند که فرار از حساب و کتاب درست مالی رو تو نشل باب کردند؟ همانانی نیستند که معلوم نیست پول های دریافتی و بودجه های کلان برق و مخابرات و جاده و نهر آب و خشکسالی و .... رو کجا چگونه و با چه بالانس مالی و تائید شده مصرف کردند ؟ و با قلدری و گردن کشی آشکار با دید حقارت به مردم روستا و سئوال کنندگان نگاه می کردند ؟ ما سالهای 75 تا 86 از یادمان نرفته باید دید اون افراد الان دویاره با چه چشم طمع جدیدی وارد بازی شدند؟ آیا اینبار منابع جدید برای چپاول نیافتند ؟ به شما عرض می کنم اینبار منابع طبیعی و خاک و آب و رزق و روزی دامداران هدف آقایان فرصت طلب است . دوست عزیز انسانهای آگاه و بصیر تنها با شرط دلسوز و سالم بودن و خائن نبودن می توانند مفید باشند در غیر این صورت خائن آگاه بسیار خطرناکتر از خائن ناآگاه ست . مصداق این ضرب المثل که دزدی با چراغ آید گزیده تر برد کالا. البته برخی افراد دلسوز و سالم هم ثبت نام کردند که می توانند مفید باشند و بسیار محترم . آقاجانپور (ما هم مثل شما عاشق نشل هستیم چه بسا عاشق تر )

با سلام . آزموده را آزمودن خطاست . ترکیب ایده آل . 1.رحیم غلام زاده .2. مهدی تعمت الله زاده(مسیح آقاجانپور) .3. مصطفی آقاجانپور


نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
 
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
© نشل 1389
info@neshel.ir سامانه پیام کوتاه:30002619000307
پشتیبانی توسط: خبرافزار